Deluxe Twin (Büyük)
Deluxe Twin (2) (Büyük)
Deluxe Sea View Tuvalet2 (Büyük)
delux2 (Büyük)
Deluxe bathroom 3 (Büyük)
Deluxe bathroom 2 (Büyük)
Deluxe (King size bed,sea view)4 (Büyük)
Deluxe bathroom 4 (Büyük)
Deluxe room2 (Büyük)
Deluxe Twin (Büyük) Deluxe Twin (2) (Büyük) Deluxe Sea View Tuvalet2 (Büyük) delux2 (Büyük) Deluxe bathroom 3 (Büyük) Deluxe bathroom 2 (Büyük) Deluxe (King size bed,sea view)4 (Büyük) Deluxe bathroom 4 (Büyük) Deluxe room2 (Büyük)

DELUXE ROOM

Oda Tipi

Çift Kişilik Yataklı veya 2 Tek Kişilik Yataklı

Manzara

Deniz & Dağ

Oda Servisi

Mevcut

Wifi İnternet Hızı

100 MBIT

Havaalanı Karşılama Servisi

Ek ücrete tabidir

Metrekare

30 m2

Max. Kişi Sayısı

3 Kişi

1,2,3 ve 4’üncü katlarda bulunan Deluxe odalarımız, muhteşem deniz ve dağ manzarası ile sizlere unutulmaz bir konaklama keyfi yaşatacak.

İş amaçlı seyahat eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde ve yüksek teknolojik standartlarda tasarlanmış odalarımızda; geniş ve son derece konforlu, ergonomik bir çalışma masası, yüksek hızda WIFI internet bağlantısı, direk hatlı telefon, LCD TV, uydu yayını, ayarlanabilir merkezi klima sistemi, elektronik kasa ve mini bar bulunmaktadır.

Ayrıca mermer kaplı, geniş ve ferah tüm banyolarda, yağmur duş, lavabo, saç kurutma makinesi, traş/makyaj aynası da standart olarak sunduğumuz oda özellikleri arasında.

Diğer Odalarımız

king_7

KING SUITE

wb-juniorr

JUNIOR SUITE

wb-presidentiall

PRESIDENTIAL SUITE

Wellborn, Ruf, Wellborn Otel, Wellborn Hotel, İzmit Hotel, İzmit Otel, Kocaeli Otel, Kocaeli Hotel, Turizm Merkezi, 5 Yıldızlı Otel, 5 Yıldızlı Hotel, İzmitin 5 Yıldızlı Oteli, Luxury, Lüx, Lüx Otel

DREAM SUITE

wb-premiumm

PREMIUM ROOM

close-link