1-3
5
10-2
2-3
13-3
12-4
8-3
9-3
captain-morgan-web-(7)
captain-morgan-web-(2)
captain-morgan-web-(3)
captain-morgan-web-(8)
captain morgan web (4)
captain morgan web (5)
captain morgan web (6)
captain morgan web (7)
1-3 5 10-2 2-3 13-3 12-4 8-3 9-3 captain-morgan-web-(7) captain-morgan-web-(2) captain-morgan-web-(3) captain-morgan-web-(8) captain morgan web (4) captain morgan web (5) captain morgan web (6) captain morgan web (7)

CAPTAIN MORGAN ROOF BAR & BISTRO

Kocaeli’nin en lüks ve en ihtişamlı konaklama noktası Wellborn Luxury Hotel’in 6. katında hizmet veren Captain Morgan Roof Bar & Bistro, İngiliz Pub kültürünü en iyi şekilde yansıtan konsepti ve muhteşem dekorasyonu ile Kocaeli halkına yepyeni bir Pub deneyimi yaşatıyor.

Muhteşem körfez manzarasına hakim konumu, özel dekorasyonu ve gemi konsepti ile kendinizi adeta bir korsan gemisinin güvertesinde açık denizleri fetheder gibi hissedeceğiniz bu mekan her gün 16:00-24:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Günün yorgunluğunu atıp dostlarınızla neşeli sohbetler edebileceğiniz Captain Morgan Roof Bar & Bistro, dünya mutfağından seçkin ürünlerden ve çeşitli atıştırmalıklardan oluşan geniş yiyecek ve içecek menüsünün yanı sıra özel hazırlanmış müzik listesi ile de Kocaeli’nin bir numaralı mekanı olarak hizmet veriyor.

Sizde huzur dolu anlar geçirmek ve güler yüzlü personelden kaliteli hizmet almak istiyorsanız, Captain Morgan Roof Bar & Bistro’yu ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Restoranlarımız

LEB-İ-DERYA-4-Büyükana

RUF RESTORAN & BAR

wb-limanrestorann

LİMAN RESTORAN

wb-lobbyy

LOBBY BAR & LOUNGE

close-link